18 березня 2020 року в Ходорівській громаді так як і по всій Львівській області буде проводитися перевірка справності сирен (територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення). Для цього їх увімкнуть і сирени будуть подавати сигнали 5 хвилин з 14:50 до 14:55.
Що це значить і що потрібно робити? Зберігати спокій і не панікувати, адже це просто технічна перевірка справності сирен. А загалом, почувши сигна сирени треба виконати настуані умови
![](http://khodoriv.info/wp-content/uploads/2020/03/ship-139895_1920-1024x576.jpg)
Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!”. Почувши його потрібно негайно увімкнути телевізор чи радіо (що доволі проблематично в даний час, коли простіше включити мобільний і зайти в інтернет ніж включити радіо) і прослухати подальше повідомлення цивільного захисту.
Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім!”.