Кіндзер Богдан Миколайович

Кіндзер Богдан Миколайович

Кіндзер Богдан МиколайовичУродженець міста Ходорова. Старший викладач, майстер спорту України з кіокушин карате, тренер вищої категорії, суддя міжнародної категорії, віцепрезидент ФККУУ, старший тренер збірної команди Львівського державного університету фізичної культури з кіокушинкай карате, член ради чорних поясів федерації, володар третього дану кіокушинкай карате.

Підготував методичні рекомендації та розробив план підготовки збірної команди України та студентської збірної команди з кіокушин карате до чемпіонатів Європи 2007-2012 років. Організовував та проводив всеукраїнські та міжнародні тренерські і суддівські семінари з кіокушинкай карате. Брав участь у наукових конференціях з доповідями з проблематики кіокушинкай карате. Автор 15-ти статей, співавтор навчального посібника «Основи нетрадиційних методів оздоровлення», працює над дисертацією «Удосконалення психофізичної підготовленості висококваліфікованих каратистів стилю кіокушинкай карате на етапі безпосередньої підготовки до головних змагань з куміте».

Організував та проводив змагання обласного та всеукраїнського рівня, співорганізатор чемпіонату Європи з кіокушин карате у Львові в 2007 році, чемпіонату України в Івано-Франківську (2009 рік), чемпіонатів України 2006-2011 років, Кубка України 2009 року.

Підготував трьох призерів чемпіонату Європи, 12 призерів чемпіонатів України та міжнародних турнірів, шість членів збірної команди України.