Ходорівська єврейська команда «Дрор»


У вікіпедії знайшовся текст котрий твердить що в Ходорові в міжвоєнний період була футбольна команда «Дрор» (з івриту свобода). Також відомо що в Польщі в 1922-1950 роках діяла молодіжна сіоністична організація Дрор.

До приходу радянської влади мали Берездівці і власну футбольну команду — «Стрілець». Її головними суперниками, як правило, були футболісти з Роздолу, «Орлята» з Бібрки, чи жидачівські «Стрільці». Репутацію непоступливого суперника мала й ходорівська єврейська команда «Дрор».

Більше даних про цю футбольну команду поки не вдалося знайти. Якщо хтось володіє інформацією про неї, зголосіться.

Поновлено з коментаря:

У міжвоєнний час (між Першою та Другою світовою війною) в Ходорові було кілька футбольних команд. Жидівська “Дрор”, про яку згадує Петро Нек, утворилася приблизно 1934 року. Її кращими гравцями старійшина ходорівського футболу пан Олесь Татомир називав Штавба, Мозеса, Штравхлєра.
Тоді ж змагалася і українська “Зоря”, утворена ще в 1927-1928 роках. В 1930-х були ще польсько-українська команда “Цукровня”, польсько-українська “Пломнєнь” (у 1936-37 роках змінила назву на “Ходоровія”). Деколи на основі цих команд створювали збірну міста, яку називали “Репрезентація Ходорова”. Вона проводила товариські матчі з командами Львова, Стрия, Дрогобича.