Набитович Ірина Злата

Набитович Ірина Злата

DSC_3392-copy-1024x1024Журналіст, репортер, асистент кафедри медіакомунікацій Гуманітарного факультету Українського Католицького Університету.

Виросла у м. Ходорові Львівської області.

У 2010 році закінчила Могилянську школу журналістики Національного університету «Києво-Могилянська академія» (магістр журналістики).

У 2009-2011 роках журналіст сайтів «Телекритика», «Український погляд», «Українська правда», кореспондент журналів «Український Тиждень», «Країна».

У 2010-2012 роках викладала журналістику й англійську мову в Джоґджакартському державному університеті (YogyakartaStateUniversity) на острові Ява, Індонезія.

У 2012-2013 роках – керівник PR відділу, спеціаліст із комунікації та зв’язків з громадськістю у Державному історично-культурному заповіднику «Тустань» (Львів).

У 2013 р. із репортажем «Лаос: назад у світле майбутнє» потрапила у десятку авторів найкращих художніх репортажів, які буде опубліковано у книзі «Самовидець: репортаж про себе і світ».

Від 2010 року займається науково-педагогічною роботою.

Публікації: Набитович І. Вплив соціальних медіа на демократичні процеси як теоретична проблема /Ірина Набитович // SpheresofCulture. – Lublin: UMCS, 2012. – Vol. 1.

Науковіінтереси: онлайнові медіа, PR-комунікації, документалістика, художній репортаж, візуальна антропологія.