Ходорівці на видноті

Ходорівці на видноті

Про уродженку Ходорова Лесю Вакулюк ми вже розповідали. Про неї, як про журналістку, телеведучу і загалом творчу особистість ви вже могли прочитати на наших шпальтах. Але зараз ми разом з «Громадським радіо» покажемо її зовсім в іншій іпостасі. І, як на наш погляд, це також цікавий момент, бо є нагода побачити людину, а тим паче близьку нам, ходорів’янам, з іншого боку, інколи навіть несподіваного. Зрештою, в цьому й, як мовиться, родзинка. Можна обурюватись, а можна встати і щось робити, — Леся Вакулюк. Леся Вакулюк, ведуча новин на телеканалі «Новини 24», докладає зусиль для того, щоб сірості в нашій країні поменшало.

Vakulyuk

Леся Вакулюк: Поки що стіни мого під’їзду розмальовані не повністю, але мешканці вже починають замислюватись, що треба самим щось робити, якщо не подобається вигляд їхньої домівки, зокрема, під’їзду.

Андрій Куликов: Ви малюєте на стінах, а що каже ЖЕК?

Леся Вакулюк: Я давно чекаю ЖЕК, щоб він прийшов і щось пофарбував, і навіть ходжу до нього періодично та чую тільки обіцянки.

Андрій Куликов: Дайте нам уявлення про кольорову гаму вашого під’їзду?

Леся Вакулюк: Я почала з дверей ліфту — там яскраво-зелені і яскраво-червоні кольори, крім того на своєму поверсі зробила красу, тепер дійшла справа до стін під’їзду загалом — там скрізь яскраво.

Андрій Куликов: Яка фарба краще тримається?

Леся Вакулюк: Звичайна фарба для стін, слава Богу, тримається, ніхто поки що не розмалював, були тільки спроби відірвати наклеєні квіти, але я все налагодила знов.

Тетяна Трощинська: Хтось приєднується до вашої акції?

Леся Вакулюк: Мої друзі приєднуються, вони хочуть розмалювати і свої під’їзди.

Андрій Куликов: Можна заснувати тепер київську традицію: коли йдеш в гості, замість закуски і випивки, дарувати баночку фарби.

Леся Вакулюк: Так, над цим потрібно замислитись. Я не думаю, що я якась особлива, навпаки, намагаюсь приховувати те, що працюю на телебаченні. І коли фарбую стіни, виглядаю трохи інакше.

Андрій Куликов: У 2014 році була кампанія «Розфарбуй Україну в синьо-жовтий». Ви брали в ній участь?

Леся Вакулюк: Я не думаю, що патріотизм потрібно проявляти аж так, та, з іншого боку, я вважаю, що місто має виглядати цілісно, і має бути група людей, яка буде дбати про образ цього міста. Власне, ми теж маємо долучатися, і якщо починати зі своїх сходових майданчиків, то це крок до виходу на вулиці, а з вулиць — на майдани. Адже можна обурюватись, а можна встати і щось робити. Я взагалі виросла у приватному будинку, і я звикла наводити лад не тільки у своїй оселі, але й навколо неї.

Джерело: http://hromadskeradio.org/programs/rankova-hvylya/mozhna- oburyuvatys-a- mozhna-vstaty-i- shchos-robyty- lesya-vakulyuk