Кандидат на посаду міського голови Кравчук Ганна Олексіївна


Кравчук Ганна Олексіївна
Кравчук Ганна Олексіївна
Кандидат на посаду голови міста Ходорів від Жидачівської районної організації політичної партії Українська Народна Партія

Біографія
Я.Кравчук Ганна Олексіївна, народилася 04.10.1960 року, с. Голешів Жидачівського району, Львівської області.
Освіта вища базова: з 1978 по 1981рр. навчалася у Львівському житлово-комунальному технікумі за спеціальністю – газове господарство. З 05.08.1981 по 11.07.1988р. працювала обліковцем у виробничому управлінні житлово комунального господарства Жидачівського району на Ходорівській дільниці.
З 12.07.1988 по 30.06.2001р. працювала майстром по благоустрою міста Ходорова. З 02.07.2001 і по даний час працюю директором комунального підприємства «Ходорівське управління комунального господарства».
Маю сім’ю:
Чоловік – Кравчук Богдан Григорович 1957р.н. с. Голешів Жидачівського району, Львівської області.
Донька – Микитин Богдана Богданівна, 1982 р.н.
Донька – Петрів Ірина Богданівна, 1987 р.н.
Маю трьох внуків.
Місце проживання: Львівська область Жидачівський район, вул.. Стрийська 26/2.
Все своє самостійне життя проживаю в Україні. Не судима.

Передвиборча програма
Ходорів – це наше місто, яке має давню середньовічну історію. У ньому мешкають працьовиті освічені люди. І кожен з нас хоче аби місто мало гарний, привабливий вигляд. А щоб воно мало такий вигляд, потрібно кожній людині зробити вагомий внесок у досягненні цієї мети.
Я йду на вибори,тому що знаю які проблеми хвилюють кожного жителя і мені не байдуже сьогодення та майбутнє нашого міста.
Сьогодні багато говорять про ті численні проблеми, які нині є в місті Ходорові і з якими ми щодня зіштовхуємося, а це – розбиті дороги та тротуари, не ремонтовані при будинкові доріжки від здачі будинків в експлуатацію, необладнані дитячі майданчики, діряві водоканалізаційні мережі в багатоповерхових будинках та в міських мережах, роками не чищені рови для відведення ґрунтових вод в районі Зарудки, по вул.. Тернопільській, Стуса, неосвітлені повністю вулиці, не збудоване нове сміттєзвалище, яке будується з 2000 року, не закритий рів із нечистотами від вул.. Шевченка до річки Луг, непродовжене діюче кладовище, необлаштовані стадіони лавками.
І цей список можна продовжувати безкінчено.
Щоб бути міським головою потрібно мати неабиякий досвід. Я знаю що це робота не за столом, у кріслі – там треба знати всі тонкощі і в комунальній сфері, і в водопостачанні, бути трохи будівельником, трхи шляховиком, некажучи вже про знання економіки. На посаді міського голови повинен бути досвідчений господарник, людина, яка не боїться труднощів і вміє їх долати.
Я вважаю що такі труднощі мені під силу.
Мій 30 річний досвід у комунальній службі дає мені можливість знайти ефективні рішення для розв’язання тих проблем, що нині накопичились в нашому місті. Я буду старатися змінити ситуацію в місті задіявши реальні механізми та всі можливі ресурси. Я готова не просто обіцяти, а брати на себе конкретні зобов’язання. Роблю так постійно. Завжди займаюся конкретними господарськими справами і не уникаю тих, що іншим здавалися роками неможливими.
У своєму житті я ніколи не відповідала злом на зло, породжуючи третє зло. А коли чула на свою адресу якісь «шпильки», а їх було чимало, через відсутність фінансової підтримки, то старалась їх виправляти і вирішувати.
Я знаю за які конкретні справи відповідає місцеве самоврядування, а саме міський голова. Це, перш за все, надання населенню комунальних послуг. Якщо освіта, культура – це делеговані повноваження, де крім місцевого самоврядування, відповідальними є й інші органи влади, то за надання води, підмітання вулиць, відремонтовані дороги, дахи в будинках, відповідає безпосередньо міський голова. В цьому напрямку і будуть спрямовані мої кроки.
Основні напрямки моєї передвиборної програми такі:

 • в першу чергу проаналізувати всі можливі поповнення міського бюджету та стежити за його використанням;
 • продовжити будівництво нового кладовища;
 • розширити діюче кладовище;
 • відремонтувати тротуари;
 • провести поточний ремонт при будинкових доріжок;
 • сприяти відбудові дитячих майданчиків і створенню нових;
 • відновити і підтримувати в належному стані водовідвідні канали на вулицях міста (в районі Зарудка, на вул.. Тернопільській та ін.)
 • вирішити питання на державному рівні про продовження і закінчення капітального ремонту очисних споруд;
 • сприяти розвитку у місті культури освіти та спорту, бюджетне забезпечення роботи дитячих садків та позашкільних закладів;
 • всіляко підтримувати ветеранів всіх категорій, інвалідів, одиноких людей похилого віку, багатодітних та малозабезпечених сімей;
 • забезпечити участь міста в державних та обласних програмах, що передбачають капітальний ремонт комунального майна;
 • незважаючи на різні джерела фінансування шкіл міста, буду брати активну участь у їх житті, всіляко допомагати;
 • продовжити виконання програми освітлення міста;
 • здійснити ліквідацію аварійних дерев в місті;
 • захищати інтереси підприємців, створити сприятливий інвестиційний клімат, йти на уступки їм та залучати їх для вирішення будь яких проблем нашого міста, вони повинні брати активну участь у життєдіяльності Ходорова.

Знаю – що робити і як!
Хочу – змінити життя мешканців нашого міста на краще!
Можу зробити наше місто затишним і красивим!