Кандидат на посаду міського голови Ленцик Ігор Ярославович


Ленцик Ігор Ярославович
Ленцик Ігор Ярославович
Кандидат на посаду голови міста Ходорів від Жидачівської районної організації політичної партії ВО «Батьківщина»

Біографія
Я, Ленцик Ігор Ярославович. народився 7 листопада 1966 року в місті Ходорові Жидачівського району Львівської області.
Громадянин України з 1991 року. Закінчив Холорівську середню школу № 1 У 1984 році.

Поступив у Київський технологічний інститут харчової промисловості того ж року на фа культет технологія м’ясних та молочних виробництв. З 1984 року по 1986 рік служив у Ракетних військах стратегічного призначення у Казахстані. У 1991 році закінчив навчання у вузі.
З 1991 по 1995 рік працював начальником цеху по переробці сільськогосподарської продукції у ССП «Новим шляхом». У 1995 році заснував споживче товариство «Кооперація», діяльністю якого займався до 2006 року на посаді голови правління. Також займався приватним підприємництвом, як фізична особа. З 2006 р. по 2008 р. працював на посаді заступника міського голови м. Ходорова. Надалі і по сьогоднішній день займаюсь приватним підприємництвом.
З 2005 року і по сьогодні член ВО «Батьківщина»
Моя мати Ленцик (Махаліна) Ганна Валер’янівна, 1942 року народження, пенсіонер. Батько Ленцик Ярослав Антонович, помер у 1996 році. Дружина Ленцик Оксана Богданівна, 1967 року народження, працює в управлінні Пенсійного фонду України в Жидачівському районі спеціалістом у відділі пенсійного забезпечення. Дві доньки – Олена 1991 р.н., та Наталя 1995 р.н. Старша – студентка 3-го курсу Львівського Державного Університету ім.. Ів. Франка. Молодша учениця 10-го класу Ходорівської ЗОШ 1-3ст. №1.
Проживаю за адресою: Україна, Львівська область, Жидачівський район, м. Ходорів, вул.. Чорновола, 3 кв. 2.
Судимості не мав, до кримінальної відповідальності не притягався.

Передвиборча програма
Залишаюся вірним принципу: влада – для міста, а не місто для влади. Міська влада буде працювати і служити для тих хто її обирає – для громади міста Ходорова. Підкреслюю дві речі: перша – міста Ходорова; друга – для всіх громадян Ходорова, а не вибірково для певних «успішних» підприємців.
Будучи реалістом, та враховуючи нестабільний стан нашого сучасного українського суспільства, вважаю необхідним застосувати всі якості свого характеру, а також авторитет та підтримку тієї політичної сили яка висуває мене кандидатом на посаду міського голови, а саме – політичної партії ВО «Батьківщина», для встановлення конструктивної співпраці з усіма ланками державних структур нашого району та області з метою впровадження державних програм та освоєння державних коштів для покращення добробуту Ходорова.
Пріоритети діяльності міської влади очевидні:

  • ремонт доріг;
  • водопостачання, каналізація та очисні споруди (як комплекс)
  • покрашення санітарною стану міста.

Підтримка розвитку малого та середнього бізнесу, пошуки; та зацікавлення інвесторів для створення нових підприємств – одне з першочергових завдань, бо це і збільшення надходжень у міський бюджет, це і створення робочих місць. Адже безробіття ось основне зло, що є причиною поневірянь у пошуках роботи на чужині і як наслідок – розпад сімей, сирітство, пиятство наркоманія.

Реорганізація збанкрутілого житлово-комунального господарства із залученням приватного підприємництва або частковій дольовій участі підприємців – запорука якісною та не збиткового надання комунальних послуг Крайня необхідність у сміттєпереробному підприємстві.

Особлива увага дитячим садочкам, навчальним та лікувальним закладам, будинкам культури Тут є необхідність у ремонті корпусів, реконструкції опалення, придбанні необхідного навчального та медичного обладнання. Завдання міської влади – відстояти цілісність відділень Ходорівської лікарні, щоб не допустити жодних скорочень. Залишається проблемою у Ходорові відсутність нормальних спортзалів, благоустрій стадіонів.
Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, інвалідам, пенсіонерам, дітям-сиротам з коштів місцевого бюджету та через центри гуманітарної допомоги за лишиться одним з основних пріоритетів нової влади.
Впевнений, що новообраному депутатському корпусу Ходорівської міської ради, виконавчому комітету та міському голові під силу закінчити будівництво церкви св. Володимира та Ольги при тісній співпраці з громадою міста.
Запоруку у досягнені тих завдань, які стоять перед владою міста та особисто перед міським головою бачу в консолідації усіх громадських організацій Ходорова, підприємців, підприємницьких структур та міської влади.