Кандидат на посаду міського голови Ленцик Ігор Ярославович

Posted on Жов 24 2010 - 10:23am by Тарас Нек

Ленцик Ігор Ярославович

Ленцик Ігор Ярославович

Кандидат на посаду голови міста Ходорів від Жидачівської районної організації політичної партії ВО «Батьківщина»

Біографія
Я, Ленцик Ігор Ярославович. народився 7 листопада 1966 року в місті Ходорові Жидачівського району Львівської області.
Громадянин України з 1991 року. Закінчив Холорівську середню школу № 1 У 1984 році.

Поступив у Київський технологічний інститут харчової промисловості того ж року на фа культет технологія м’ясних та молочних виробництв. З 1984 року по 1986 рік служив у Ракетних військах стратегічного призначення у Казахстані. У 1991 році закінчив навчання у вузі.
З 1991 по 1995 рік працював начальником цеху по переробці сільськогосподарської продукції у ССП «Новим шляхом». У 1995 році заснував споживче товариство «Кооперація», діяльністю якого займався до 2006 року на посаді голови правління. Також займався приватним підприємництвом, як фізична особа. З 2006 р. по 2008 р. працював на посаді заступника міського голови м. Ходорова. Надалі і по сьогоднішній день займаюсь приватним підприємництвом.
З 2005 року і по сьогодні член ВО «Батьківщина»
Моя мати Ленцик (Махаліна) Ганна Валер’янівна, 1942 року народження, пенсіонер. Батько Ленцик Ярослав Антонович, помер у 1996 році. Дружина Ленцик Оксана Богданівна, 1967 року народження, працює в управлінні Пенсійного фонду України в Жидачівському районі спеціалістом у відділі пенсійного забезпечення. Дві доньки – Олена 1991 р.н., та Наталя 1995 р.н. Старша – студентка 3-го курсу Львівського Державного Університету ім.. Ів. Франка. Молодша учениця 10-го класу Ходорівської ЗОШ 1-3ст. №1.
Проживаю за адресою: Україна, Львівська область, Жидачівський район, м. Ходорів, вул.. Чорновола, 3 кв. 2.
Судимості не мав, до кримінальної відповідальності не притягався.

Передвиборча програма
Залишаюся вірним принципу: влада – для міста, а не місто для влади. Міська влада буде працювати і служити для тих хто її обирає – для громади міста Ходорова. Підкреслюю дві речі: перша – міста Ходорова; друга – для всіх громадян Ходорова, а не вибірково для певних «успішних» підприємців.
Будучи реалістом, та враховуючи нестабільний стан нашого сучасного українського суспільства, вважаю необхідним застосувати всі якості свого характеру, а також авторитет та підтримку тієї політичної сили яка висуває мене кандидатом на посаду міського голови, а саме – політичної партії ВО «Батьківщина», для встановлення конструктивної співпраці з усіма ланками державних структур нашого району та області з метою впровадження державних програм та освоєння державних коштів для покращення добробуту Ходорова.
Пріоритети діяльності міської влади очевидні:

  • ремонт доріг;
  • водопостачання, каналізація та очисні споруди (як комплекс)
  • покрашення санітарною стану міста.

Підтримка розвитку малого та середнього бізнесу, пошуки; та зацікавлення інвесторів для створення нових підприємств – одне з першочергових завдань, бо це і збільшення надходжень у міський бюджет, це і створення робочих місць. Адже безробіття ось основне зло, що є причиною поневірянь у пошуках роботи на чужині і як наслідок – розпад сімей, сирітство, пиятство наркоманія.

Реорганізація збанкрутілого житлово-комунального господарства із залученням приватного підприємництва або частковій дольовій участі підприємців – запорука якісною та не збиткового надання комунальних послуг Крайня необхідність у сміттєпереробному підприємстві.

Особлива увага дитячим садочкам, навчальним та лікувальним закладам, будинкам культури Тут є необхідність у ремонті корпусів, реконструкції опалення, придбанні необхідного навчального та медичного обладнання. Завдання міської влади – відстояти цілісність відділень Ходорівської лікарні, щоб не допустити жодних скорочень. Залишається проблемою у Ходорові відсутність нормальних спортзалів, благоустрій стадіонів.
Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, інвалідам, пенсіонерам, дітям-сиротам з коштів місцевого бюджету та через центри гуманітарної допомоги за лишиться одним з основних пріоритетів нової влади.
Впевнений, що новообраному депутатському корпусу Ходорівської міської ради, виконавчому комітету та міському голові під силу закінчити будівництво церкви св. Володимира та Ольги при тісній співпраці з громадою міста.
Запоруку у досягнені тих завдань, які стоять перед владою міста та особисто перед міським головою бачу в консолідації усіх громадських організацій Ходорова, підприємців, підприємницьких структур та міської влади.