Програма кандидата на посаду міського голови Ходорівської об’єднаної територіальної громади Романа Сметанського

Posted on Жов 11 2020 - 9:12pm by Петро Нек

Роман Сметанський, кандидат самовисуванець на голову об’єднаної Ходорівської громади на місцевих виборах 2020. Роман також є головою громадської організації Ідея і Чин. В 2015 році Роман Сметанський вже йшов в депутати Ходорівської Міської Ради в списках від Української Галицької Партії. Він один з п’яти охочих обійняти цей пост. Нижче публікуємо його програму.

Роман Сметанський
Роман Сметанський

Мешканцям Ходорівської громади не варто побоюватися мого втручання в ту чи іншу галузь, різких змін та необдуманих вчинків з моєї сторони. Усі життєві та виробничі процеси будуть проходити у нормальному темпі та в Європейському векторі розвитку. У місцевої громади є потенціал, разом ми знайдемо можливості для розвитку та раціональні шляхи виходу зі всіх ситуацій, якими би складними вони не здавались. Найпершим своїм завданням бачу поєднання зусиль різних поколінь: творчого запалу, невичерпної енергії та креативності рішень молоді, наполегливості в роботі, командної праці та витривалості людей середнього віку, життєвої мудрості та неоціненного досвіду старшого покоління. Разом ми зможемо в рамках різних організаційних груп колективно вирішувати будь-які питання, узгоджувати свою позицію щодо тих чи інших проблем і викликів сучасності, брати на себе відповідальність та розвивати лідерські якості. Ми завжди готові до конструктивного діалогу з політичними партіями та громадськими організаціями, якщо це сприятиме розвитку громади, будуватимемо свою політику таким чином, щоби в підсумку отримати комфортну для життя, безпечну та сильну громаду, в житті якої буде враховано інтереси мешканців та перспективи розвитку.

 Охорона здоров’я: Покращення матеріального становища       працівникам, створення належних умов для персоналу і пацієнтів, збільшення сервісу послуг, матеріальна допомога при народженні дитини.
Освіта:  Безкоштовні обіди для дітей 1-4 класу, покращення матеріального становища працівникам, підвищення матеріально-технічної бази навчальних закладів, відновлення діяльності басейну ,створення IT гуртків, матеріальне заохочення випускників  шкіл  при здачі ЗНО понад  185 балів.

Спорт: Створення належних умов та преміювання для молоді.
Культура: Покращення матеріального становища працівникам, підтримка талановитої молоді.

Водопостачання: Зниження тарифів центральне водопостачання, заміна центральних водопроводів, стабільне водопостачання 24/7, підвищення якості води.

Молодь: Активне залучення молоді в органи місцевого самоврядування і зокрема на посади старостів та всебічна підтримка в розвитку бізнесу і ініціатив.

Водовідведення: Будівництво і заміна стічних мереж, зниження оплати за очистку септиків, відновлення стабільної діяльності очисних споруд, систематична очистка стічних канав на території громади.
Бізнес: Прозорі, відкриті, рівні ,чесні умови праці, зменшення зборів, що залежать від місцевої влади, всебічна підтримка бізнесу місцевою владою, сприяння залученні інвестицій і створення комфортних умов.
Комунальні підприємства: Покращення матеріального становища працівникам, створення належних умов для працівників, покращення сервісу для громади, вирішення проблем з сміттєзвалищем.

Безпека: Створення єдиної системи відео нагляду і єдиної системи комунікації, тісна співпраця з правоохоронними органами.

Дороги: Ремонт та відновлення дорожнього покриття, пішохідних переходів.
Соціальна сфера: Програма підтримки малозабезпечених сімей, матеріальна допомога пенсіонерам, вирішення земельних питань учасникам АТО, ООС, добровольцям.Відкритість влади: створення гарячої лінії міста, негайне реагування на виклики, діалог з громадою, подолання корупції та кругової поруки.