Футбольний клуб «Козак» з Загірочка стали чемпіонами Ходорівщини

Футбольний клуб «Козак» з Загірочка стали чемпіонами Ходорівщини

Відбувся завершальний етап першості Ходорівщини з міні-футболу  «На честь Героїв Майдану» на майданчику із штучним покриттям, де розігрувалось звання переможця та призерів змагання – «фінал чотирьох команд». Ця стадія турніру в середовищі  вболівальників очікувалася з великим нетерпінням та викликала великий інтерес серед  прихильників «гри мільйонів» міста на навколишніх сіл. Всі матчі фінальної частини пройшли у цікавій та безкомпромісній боротьбі і тривали в напрузі учасників та глядачів до останніх хвилин заключного поєдинку, в якому визначалися переможець та призери турніру.

Отже, чемпіонство першості Ходорівщини з футболу вперше в історії проведення турніру і , команди особисто, здобули спортсмени команди «Козак» , с. Загірочко, які, втримавши переможний результат в ендшпілі матчу із принциповим і географічним сусідом з ФК «Вовчатичі», – 3-2,  набрали стільки ж очок,  як і основний конкурент за першість  – бортниківсьска «Зоря» – 6 , але випередили останніх  за рахунок перемоги в особистій зустрічі – 3-1, тим самим піднялися  на найвищу сходинку турнірної таблиці.

Звання віце-чемпіонів першості вибороли  футболісти «Зорі», с. Бортники, котрі після поразки у першому матчі від «Козака», надалі двічі були сильнішими у протистояннях із  ФК «Вовчатичі» – 6-2  та  ходорівською «Трояндою» 3-2, ставши тим саме недосяжними для решти конкрентів.

Третю сходинку  турніру посіли міські футболісти із ФК «Троянда», укомплектовані чи ненайсильнішими за футбольною майстерністю виконавцями, спочатку не втримали комфортну перевагу в рахунку  з ФК «Вовчатичі» – 3-3, а надалі хоч і  перемогли загірочківських   «козаків» – 1-0, несподівано зазнали поразки від «Зорі»- 2-3, що коштувало їм амбітних планів на загальну перемогу в турнірі .

До останнього сподівались здобути один із комплектів нагород вовчатицькі футболісти, та неточність і поспішність  у завершальних стадіях атак у протистоянні із «Козаком» – поразка 2-3, – в останньому поєдинку, звела нанівевь усі старання посісти місце на п’ядесталі пошани.

По закінченні матчів,  традиційно, відбулась урочиста церемонія нагородження команд та гравців, а також визначення кращих в наступних номінаціях , зокрема, кращими воротарем та нападником визнано бортниківчан – Михайла Гнатіва і Андрія Борика відповідно, а кращим захисником  – Романа Тура «Троянда». Крім того, індивідуальними призами відзначено і команду арбітрів – ходорівчан Богдана Вахулу, Володимирв Коника, Миколу Концевича та Ігор Маркевича (Жирова). За інформаційне висвітлення міні-футбольної  першості   в мережі Інтернет відзначено  засновника сайту «Футбол на Ходорівщині« Ониськіва Володимира (c.Піддністряни).

       Турнірна таблиця:

 1. «Козак» – 6 очок ;
 2. «Зоря» – 6 очок;
 3. «Троянда»- 4 очка;
 4. ФК «Вовчатичі» – 1 очко.

 

        Переможці першості Ходорівщини з міні-футболу минулих років:

 •        2012 р. – «Королівське», с.Городище;
 •        2013 р. – «Зоря», с. Бортники;
 •        2014 р. – ФК «Ходорів»;
 •        2015 р. – ФК «Долиняни»;
 •        2016 р. – ФК «Вовчатичі»;
 •        2017 р.  –  Ходорівське ПТУ «Львівська політехніка».