Ходорів’яни на видноті: Ігор Калинець про затягування судового процесу проти КПУ


«Суд на КПУ і Партією регіонів слід було провести одразу ж після Майдану та юридично визнати їхню злочинну діяльність. Таке зволікання в очищенні влади призводить до обурень в суспільстві», – розповів «Погляду» політолог, екс-нардеп Олесь Доній.
На думку Донія, затягування процесу є наслідком таємного компромісу між керівництвом України та Росії та наслідком того, що відчувається реальна допомога опозиційним блокам у східних землях.
Натомість на думку письменника, колишнього політв’язня Ігоря Калинця (уродженця Ходорова – примітка сайту «Ходорів сьогодні»), нинішній владі варто бути більш жорсткою.

Ігор Калинець
«Вважаю, що теперішня влада аж надто бавиться із демократією. Наші основні вороги – КПУ та Партія регіонів – наснажуються з Москви, але досі чомусь сидять в парламенті. Люстрація має бути комплексна, а розпочати треба з Регіонів», – сказав Ігор Калинець.
Нагадаємо, юридичний процес ліквідації КП України розпочався 13 травня 2014 року й триває досі. що 18 лютого нинішнього року судді, які розглядали позов про заборону КПУ, заявили про самовідвід. Справу передали Київському окружному адміністративному суду.

НОВИЙ ПОГЛЯД, 2 квітня

Фото з архіву сайту «Ходорів сьогодні».

http://www.pohlyad.com/news/n/81302