Ходорівці на видноті: Леся Вакулюк – серед авторів сценарію документального фільму про Квітку Цісик


Прем’єра документальної стрічки про відому американську співачку українського походження Квітку Цісик «Квітка. Голос у єдиному екземплярі» відбудеться в ефірі «Інтеру» 5 квітня, рівно опівночі. Як розповідають у прес-службі каналу, керівником присвяченої 60-річчю від дня народження співачки картини став Антон Нікітін. Також над проектом працювали режисер-постановник Софія Чемерис, автори сценарію Леся Вакулюк (народилася в нашому містечку – примітка сайту «Ходорів сьогодні») і Наталя Ковальова, оператор-постановник Герман Федоренко.

Леся Вакулюк

Детально про співачку в картині розповідають її близькі та рідні, зокрема чоловік Ед Ракович та син Едді, а також до сюжету увійшло єдине ексклюзивне інтерв’ю Квітки Цісик українською мовою, яке записав директор оркестру Національної філармонії Олександр Горностай.

«Народні пісні в її виконанні у 1980-х роках сколихнули тоді ще радянську Україну, стали уособленням такої бажаної, але на той час ще недосяжної незалежності. Платівка з записаними Квіткою Цісик українськими піснями, яка випадково, майже контрабандою потрапила в нашу країну, викликала справжній ажіотаж серед української інтелігенції — люди масово робили копії та передавали їх одне одному», — зазначають у прес-службі «Інтеру».

Нагадаємо, що 4 квітня цього року співачці мало б виповнитися 60 років, але через хворобу вона передчасно пішла з життя.

ДЕНЬ, 28 березня

 

http://day.kiev.ua/uk/news/280313-na-interi-pokazhut-film-pro-kvitku-cisik