Кандидат в депутати Филик Олег Зеновійович. Біографія і програма

Posted on Лип 16 2019 - 3:53pm by Петро Нек
Филик Олег Зеновійович

Филик Олег Зеновійович

  Країні – служити!

 Громаду – творити!

Людей – розуміти!

Передвиборча програма кандидата в народні депутати Филика Олега

Шановні Краяни !

      Закон причинності в умовах новочасся став реліктом минулої доби, канули у лету п’ятирічки, семирічки, десятирічки і загалом планова економіка.

     На порядку денному –  нова детермінанта під назвою «стратегічне планування», суть якого наступна: якщо не маєш свого – користуйся чужим, але на його умовах. Крапка.

       Люди   продовжують  сподіватися прожити за рахунок міст (або ОТГ, оскільки  децентралізацію ніхто не відміняв), забуваючи при цьому, що міста та села завжди  жили  і  живуть за  їхній  рахунок.

       Коли ми з однодумцями вирішили кандидувати до Верховної ради ми чітко знали, яким ми хочемо його бачити регіон, адже Стрий Жидачів , Ходорів , не так давно були носіями потужного промислового потенціалу в Західному  регіоні  країни.

       Реалії сьогодення такі, що виробнича ресурсна база міст  перейшла у фазу стійкого спаду, що, в свою чергу, не передбачає нових стимулів розвитку. Саме тому, ми почали моделювати регіон як багатопрофільний регіональний транспортний вузол, центр гуртової і роздрібної торгівлі, центр соціального капіталу та інтенсивного підприємництва, формувати міста  як культурно-розважальні  і туристичні центри, моделювати розвиток міст як центрів інформаційних технологій.  

Серед першочергових завдань  чітко вбачається проблема та брак вільних операційних і нерухомих ресурсів міст через  непрозору  та вкрай неефективну передачу у приватну власність комунального майна. Невиконання планових показників є з більшості податкових зборів, що є наслідком недосконалої бюджетної політики, неефективності системи управління фінансовими ресурсами міст  щодо планування та виконання бюджету, нерозуміння ролі місцевих податків як ключового регулятора економіки міст та сіл. Іншими словами, перед тим, як ділити і витрачати, потрібно думати, як примножити і акумулювати .

Свою політичну діяльність у Верховній Раді України я здійснюватиму, виходячи з таких пріоритетів .

  На місця передаються усі повноваження, необхідні для розвитку та розбудови інфраструктури краю. Територіальна громада буде самостійно вирішувати, яку школу, дитячий садок, лікарню, дорогу будувати чи ремонтувати. Закон визначить відсоток від кожного з державних податків, який напряму буде спрямований до місцевих бюджетів і жоден київський чиновник не зможе розпоряджатись цими коштами..

  Країна почне рухатися шляхом швидких змін, коли до влади прийде дійсно нова генерація політиків, не обтяжених радянським минулим. Громадяни повинні мати можливість відкликати депутатів усіх рівнів у разі невиконання ними взятих на себе зобов”язань. Пільги, привілеї та недоторканність народних депутатів, Президента та суддів повинні бути скасовані.

  Захист людей від продукції, що руйнує здоров”я. . Можливість гарантовано отримати якісну освіту та медичну допомогу незалежно від матеріального стану та місця проживання. Інвестиції в освіту та науку — основа майбутнього України.

  Земля має належати виключно народу України. Ефективна підтримка державою сільського товаровиробника. Має бути запроваджено безвідсоткові довготермінові позики для розвитку підприємництва у сільських районах. Села мають стати осередками повноцінного культурного, економічного життя з якісною інфраструктурою, освітою, медициною.

  Стимулювати самозайнятість, підтримувати малий і середній бізнес. Створювати нові робочі місця та гарантувати перше робоче місце для молоді. Стратегічні галузі економіки та монопольні підприємства мають перебувати у державній власності. Скоротити кількість і зменшити ставки податків, спростити систему оподаткування.

   Українська мова — єдина державна мова. Книгодрукування, виробництво аудіо- та відеопродукції українською мають бути звільнені від оподаткування. Захист Української церкви як основи розбудови незалежної Української держави.  

    Стрийщина , Жидачівщина , Ходорівщина  мають бути процвітаючими.

         Хто хоче робити – знаходить можливості, хто не хоче робити – шукає причини.  Виживають не найсильніші і не найрозумніші, а ті, які швидко адаптуються до змін.  Саме зміни мають стати основою сучасної системи цінностей, що визначатиме  принципи  майбутнього життя наших у наших містах і селах   і  нашого  з  вами  життя.

З  повагою, кандидат в депутати до Верховної Ради                            Олег Филик.