Фотофакт / Якою є ваша … «Громадянська позиція»?

Фотофакт / Якою є ваша … «Громадянська позиція»?

Ось це незабаром і стане відомо. Власне, до виборів уже рукою подати, а значить кожен з нас, безумовно, здатен виявити свою … громадянську позицію, проголосувавши за прогресивні державницькі сили, що взяли курс на новий парламент. До таких, очевидно, належить і партія «Громадянська позиція», очолювана Анатолієм Гриценком, до якої нещодавно примкнув і «Демократичний альянс».

Зізнаюся відверто, якось несподівано було побачити в нашому Ходорові в самісінькому центрі, поблизу поштового відділення на Грушевського, агітаційну палатку «Громадянської позиції».Pozycia

Можливо, містян такою «фішкою» уже не здивуєш, але я ж не так часто навідуюся до рідного міста. Тому «картинка», яку побачив 22 і 23 вересня, а потім мав нагоду спостерігати упродовж тижня, приємно здивувала. Подумалося: «позиціонери» (не плутати з опозиціонерами) вийшли в маси, щоб агітпропагандою привернути до себе увагу пересічного виборця.

Щоправда, якимись особливими агітаційними «родзинками» дана політична сила в нашому містечку не проявила себе. Більше того: Ольга Женчак, яка перебувала в палатці на правах агітатора, мало що могла розповісти про завдання, що стоять перед «Громадянською позицією», відповісти на запитання, котрі хвилюють народ у цей непростий час напередодні виборів до найвищого законодавчого органу.

До того ж по-людськи жаль було дівчинину, яка, зважаючи на вересневу прохолоду, добряче таки промерзла. І навряд чи її могли зігріти газети-агітки, що їх вона пропонувала перехожим. А може у цьому і полягав задум: розчулити потенційного виборця таким чином, щоб він віддав голос саме за цю партію?..

Протягом кількох днів довелося бачити подібні палатки і в Жидачеві, і в Рогатині. Ось тільки чи варто сподіватися на потрібний ефект від цього? Хоча, зважаючи на попередні рейтинги політсил, що «рвуться» до Верховної Ради, у «Громадянської позиції» шанси непогані. Що ж: чекати вже недовго. Як мовиться, поживемо – побачимо.

Любомир КАЛИНЕЦЬ.