Листівка з минулого Transportüberwachung sstalle Chodorow

Листівка з минулого Transportüberwachung sstalle Chodorow

Маємо фото листівку з минулого. На жаль на поштовому штампі ату на видно, лише початкові цифри чи то 23 чи 25. На передньому боці зображено групове фото людей в залізничній формі Австро-Угорщини. Загалом 21 людина на фото. В двох рядах стоять 15 чоловіків у військовій формі, а на передньому ряді сидять четверо чоловіків в формі з залізничними кашкетами, а по бока сидять двоє жінок. Збоку фото був штамп, який зараз трохи розмитий і не чіткий, але з того що вдалося прочитати це Transportüberwachungsstalle Chodorów (Станція моніторингу транспорту Ходорів)

Фото було куплено на аукціоні з назвою Залізничники, Ходорів, Австро-Угорщина, та описом: “Листівка – групове фото працівників пункту моніторингу залізничного транспорту м. Ходорів (Львівська обл.), Австро-Угорщина. По марці – 1918-20 по, Розмір 8,8х13,8”

Transportüberwachungsstalle Chodorów (Станція моніторингу транспорту Ходорів)

На зворотному боці листівки є лист адресований в села Болотня Янчин (тепер Іванівка Перемишлянської ОТГ Львівської області)

Подаємо вам те, що вдалося прочитати на листі:

Високоповажна Пані Марія Ґорчинська Болотня п.п. Янчин

Найдорожча мамунцю!

Посилаю Вам на пам’ятку мою фотоґрафію. Писа(в) кілька разів до Михася але чомусь не відписують чомусь. Скажіть їм, що писати більше не буду і що обійдеси. Коло мене нічого нового. Що чувати коло Вас. Цілую ручки.

Щиро люб(а)(ий) Ґорчинськ(а)

Високоповажна Пані Марія Ґорчинська Болотня п.п. Янчин

На жаль не можу точно вказати хто саме на фото писав листа. Але може комусь знадобиться і хтось когось звідси впізнає.