Ходорів’яни, подорожуючи, «відриваються» по повній програмі

Ходорів’яни, подорожуючи, «відриваються» по повній програмі

Про те, що мешканці нашого міста полюбляють мандрувати, не є великим секретом. Скажімо, про таке захоплення відомого в містечку фотографа та художника Володимира Олеськіва ми вже розповідали. Але йому ніяк не сидиться камінцем на місці. Прагне душа подорожей і екстріму. Як мовиться: кожному – своє. Або: народжений літати – повзати не може.
Ось і буквально нещодавно відбулася чергова «вилазка» команди, яку загітував Володимир Пилипович. Цього разу маршрут групи, очолюваної ним, проляг до української перлини – міста-красеня Кам’янця-Подільського, що в Хмельницькій області.
Уже ввійшло в традицію, що в цьому місті в треті вихідні травня відзначають День міста. Відповідно, цього року святкування припало на 21-е число. До слова, відоме воно також і під іншою назвою, а саме «Травневі дні Кам’янця-Подільського». До того ж – це головне міське свято року.
У ці весняні дні в Старому місті відбувся Міжнародний фестиваль національних культур «Острів семи скарбів». Було організовано безліч виставок, конкурсів, змагань, ігор і забав. Вуличні концерти лунали кілька днів поспіль.
Особливого шарму набуває в такі дні центральна міська ратуша і родзинка Кам’янця – Стара фортеця. В її внутрішньому дворику з’являються мужні лицарі та прекрасні леді.
В рамках святкування Дня міста проведено також міжнародний фестиваль повітряних куль «Кубок Поділля», під час якого кожен бажаючий зміг політати на повітряній кулі й побачити Кам’янець-Подільський з висоти пташиного польоту.
Звісно, учасниками майже всіх цих заходів стали наші земляки-ходорівці. Крім родини Олеськівих до Кам’янця завітали сім’ї Васильківських, Данилівих, Петровських. Це, зрештою, можна побачити на світлинах, зроблених Володимиром Олеськівим.


Цікаво, що автор ідеї цієї поїздки не втримався від задоволення ще раз «скуштувати» принад роуп-джампінгу, тобто стрибків з висоти на мотузках. Зауважимо, що автомобільний міст через річку Смотрич в Кам’янці-Подільському має висоту 50 метрів. Він найвищий в Україні з тих, де організовують екстремальні стрибки.
Ну, що ж, мені від цього репортажу самій дуже закортіло в недалекому майбутньому побувати в подільській перлині. А вам, шановні читачі?.. Тоді в подорож!!!
Люба КУЛИНИЧ.