Кандидат в депутати Кіт Андрій Богданович. Біографія і програма

Posted on Лип 16 2019 - 3:32pm by Петро Нек

Народився 2 листопада 1971 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в селі Ясенівці Золочівського району Львівської області, судимість відсутня, самовисування.

Кіт Андрій Богданович
Кіт Андрій Богданович

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 126

Андрія Богдановича Кота

“Роби добро”!

Наша перемога — це перемога нашої  ідеї, повне її здійснення. Наш обов’язок — зробити самим найбільше, скільки стане наших сил, одночасно докласти старань, щоб і інші робили якнайбільше.

Степан Бандера

З вірою в Бога і керуючись волею громади:

Гарантувати безпеку – усунути корупцію

 1. Боротимусь з корупцією через усунення монополій, чітке розмежування функцій правоохоронних органів, спрощення видачі будь-яких дозвільних документів.
 2. Для забезпечення надійної оборони та миру сприятиму пришвидшенню інтеграції України в НАТО, домагатимусь виконання гарантій Будапештського меморандуму,  відновлення ядерного статусу та розвитку ракетної зброї.
 3. Захищатиму мову, культуру, духовність, повагу до історії та державних символів та буду протидіяти спробам проросійського реваншу.
 4. Залучатиму кошти у національно-патріотичне, спортивне та політичне виховання молоді, головного резерву формування якісних управлінських кадрів майбутньої української держави.

Зупинити ціни — дати роботу

 • Захищатиму право на розумне та ефективне використання нашого головного активу землі сільськогосподарського призначення в інтересах всієї нації.
 • Домагатимусь зниження ціни на основні продукти харчування до 10 %, подолання безробіття, пришвидшення темпів розвитку українського виробниката збільшення зарплат шляхом зниження ставки податку на додану вартість до 7 % на товари вироблені в Україні для реалізації на внутрішньому ринку.
 • Домагатися справедливого формування тарифів на газ, електроенергію та воду без прихованих платежів та справедливе нарахування субсидій у вигляді адресної допомоги.

Розвивати громаду — робити заможним українця

 • Домагатимусь створенню сильних самодостатніх громад, як головного інструменту  побудови сильної і багатої України заможних громадян.
 • Сприятиму передачі у місцеві бюджети частини плати за користування надр (видобуток газу, води, нафти, вугілля та інших корисних копалин), використання земель сільськогосподарського призначення, а також домагатимусь встановлення справедливої оплати громадам за використання землі під високовольтними лініями, дорогами, водо-, газо- нафтопроводами та іншими великими інфраструктурними об’єктами.
 • Сприятиму завершенню будівництва моста через Дністер між Жидачевом та Ходоровом у селі Заліски, забезпечити капітальний ремонт ділянки міжнародної автомобільної дороги державного значення М-12 (Стрий – Тернопіль – Вінниця) та ділянки траси Т 1419 (Жидачів-Журавно-Калуш-Буковель), що дасть поштовх розвитку місцевої економіки та збільшить до 40 % надходження до бюджетів місцевих громад через розвиток туризму, торгівлі та інфраструктури.
 • Сприятиму продовженню програми з розвитку водопостачання та каналізування у Ходорові, Жидачеві, Дашаві.

Відродити Великий Стрий

 1. Відродити Стрий як міжрайонний адміністративний, економічний, культурний центр для Стрийщини, Жидачівщини, Сколівщини.
 2. Створити на базі аеропорту “Грабовець” міжнародний регіональний транспортний хаб для розвитку Стрия, як місця базування європейських лоукостерів та одного з туристичних центрів наближених до Львова.
 3. Реалізувати комплексну стратегію розвитку Стрия через оновлення інфраструктури, систем водопостачання та каналізування, запровадження екологічних програм та програм розвитку місцевої економіки.