Кандидат на посаду міського голови Мелех Володимир Васильович


Мелех Володимир Васильович
Мелех Володимир Васильович

Кандидат на посаду голови міста Ходорів від Жидачівської районної організації політичної партії Конгрес Українських Націоналістів

Біографія

Мелех Володимир Васильович, кандидат на посаду голови м. Ходорова, народився 14 лютого 1955 року в м.Ходорові, Жидачівського району. Львівської області.
У І970 р. закінчив Ходорівську восьмирічну школу № 3.
У 1974 р. закінчив Львівський технікум сільською будівництва та спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».
1980-1986 рр. – навчання в Львівському політехнічному інституті за спеціальністю «Економіка та організація будівництва».
1974-1976 рр. – військова служба.
1976-1988 рр. – робота майстром, виконробом, головним інженером управління «Жидачівпромбуд» тресту «Роздолхімбуд» Головльвівпромбуду.
1988-1996 рр. – робота в державному газовому концерні«Газпром» виробничого об’єднання «Союзмаш-газапарат». Львівське будівельно-монтажне управління «Газмашбуд» на посадах інспектора з технічного нагляду по роботі . іноземними спеціалістами, заступник начальника по виробництву.
1996-2008р.р. робота закордоном.
2006-2010р.р. приватний підприємець.
Голова Ходорівської міської організації політичної партії Конгрес Українських Націоналістів.
Одружений, дружинна Мелех Наталія Степанівна 1959 року народження. освіта вища, дочка Оксана 1979 року народження, освіта вища, син Роман 1980 року народження, освіта середньо-технічна, четверо онуків
Проживає в м.Ходорові Жидачівського району.. Львівської області, по вул.. 16 Липня буд. 1. кв. 12.
Все своє життя прожив в Україні
Не судимий.

Передвиборча програма

Відродимо Ходорів!
Основне своє завдання бачу в тому щоб згуртувати депутатів всіх партій у вирішенні проблем нашого міста. Ставлю перед собою такі цілі:

 • найперше домагатися швидких темпів будівництва церкви св. Ольги і Володимира;
 • надавати поміч в ремонтних роботах церкви св. Косми і Дем’яна та костелу Всіх Святих;
 • розробити технічну документацію на будівництво нового кладовища та ритуального будинку;
 • відремонтувати приміщення будинку культури;
 • відкрити нові спортивні секції і площадки за рахунок реконструкції приміщень, які знаходяться у власності громади, зокрема, будинку культури на «цукровні»;
 • відновити та спорудити дитячі майданчики в дитячих садочках і мікрорайонах;
 • відремонтувати місця для сидіння вболівальників на стадіонах «Цукровик» і «Будівельник» та частково захистити їх від дощу;
 • обов’язково забезпечити школи №2 і №3 сучасними санвузлами;
 • виділити музичній школі додаткові приміщення за рахунок реконструкції інших будівель міста, враховуючи пропозиції громади;
 • розширити історико-краєзнавчий музей, підібрати приміщення за допомогою громадських організацій та жителів міста;
 • долучитися до туристичного бізнесу.

Мене болять проблеми Ходорова, і я їх знаю, серед них такі, які треба і можна вирішувати , щоб привести місто до належного чину без великих затрат, це:
ремонт доріг власними силами;
облагородженій парків, вулиць, будинків;
освітлення всіх вулиць, а не вибраних;
встановлення урн для сміття;
допомога жителям багатоповерхівок у ремонті дахів, зокрема завершення їх по вулиці Шептицького;
Зробити так щоб міська рада стала доступною і зручною для всіх жителів міста.
Маю своє бачення стосовно вирішення складних питань міста:
першочергово збільшити кількість робочих місць, і вони з’являться, коли ми почнемо вирішувати міські проблеми силами ходорівчан;
водопостачання, каналізації, водовідведення на «Зарудці», сміттєзвалища;
зменшення черги на отримання житла по місту за рахунок впровадження державної програми «Соціальне житло» по вул. 16 липня, будинок №18.
Я всіляко буду сприяти малому та середньому бізнесу по створенню виробництва. Буду заохочувати всіх, хто створюватиме робочі місця для ходорівчан і водночас поповнює міську скарбницю.
Допомагатиму громаді в збереженні підприємств, особливо Ходорівської районної лікарні. Буду створювати умови для інвестицій по відродженню виробництва на руїнах цукрового заводу й інших втрачених підприємств.
Нарешті впорядкувати «велике болото» між вулицями Т. Шевченка і Б. Хмельницького.
Почистити став «земснарядом» за рахунок намитого ґрунту, закрити заболочені ділянки міста, на яких можна розмістити розважально-відпочинкові комплекси і парки, щоб оновлений Став відроджував атмосферу древнього міста і відповідав його старій назві Ходорівстав.
Ще одною проблемою міста є високий рівень ґрунтових вод в басейні річки Луг: «За Млином», На «Площі» та «Зарікою», завищений штучно. Для вирішення цієї проблеми потрібно понизити рівень ґрунтових вод шляхом демонтування існуючої греблі і відновлення моста зі шлюзами, які дадуть змогу регулювати рівень води в річці.
Наведу порядок, згідно законодавства, у виділенні місць під індивідуальні забудови.
Буду впроваджувати у наше повсякденне життя енергозберігаючі технології.
Я йду на вибори від партії Конгрес Українських Націоналістів, яка є спадкоємницею національно-визвольної боротьби українського народу під проводом ОУН, на чолі котрої стояли Степан Бандера, Ярослав Стецько та засновник партії Ярослава Стецько. Кому як не нам продовжувати цей шлях?! Будьмо націоналістами, бо націоналіст – то державник, будівник свого рідного, українського! Бережімо національне! Здобуваймо знання! Будьмо гідними наших героїв!
Слава Україні!