З Днем матері


Дорогі матері!

Прийміть мої сердечні вітання з прекрасним святом – Днем матері.

Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

Шанобливе та поважне ставлення до жінки-матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і є надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень.Рід людський, наше життя і все найшанованіше на землі починається від матері, освячується її мудрістю, любов’ю, добротою та милосердям, терпінням та всепрощенням.Саме образ матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.Ми низько вклоняюсь, шаную і славлю, дорогі матері. На вашій любові, мудрості, терпінні, душевній щирості тримається світ. Вам ми зобов’язані своїми успіхами і перемогами.Незрівнянно високим є покликання жінки-матері. Саме від неї дитина одержує перші уроки любові та мудрості, навчається розуміти багатобарвний і складний світ, з чистих джерел материнського слова пізнає народні звичаї і традиції.

У найскрутніші хвилини кожен з нас прагне знайти душевний спокій та розраду у щедрому всесвіті маминого серця.Цілком закономірно, що це чудове травневе свято органічно вплелося у гроно українських цінностей і є свідченням відродження споконвічних національних традицій.

Дорогі матері!

Уклін вам і щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.

Від усього серця бажаю вам здоров’я, родинного благополуччя, щастя і добра на довгі літа!

З ПОВАГОЮ ГО” ІДЕЯ І ЧИН” РОМАН СМЕТАНСЬКИЙ”