Жидачів просить кошти для термінового ремонту доріг, які в критичному стані

Posted on Кві 6 2018 - 5:47pm by Петро Нек

У Жидачівському районі провели ремонт дороги Ходорів-Молодинче-Вербиця на ділянках у с. Новосільці, Сугрів, Вербиця, які набули критичного стану.

Про це повідомив голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин під час виступу на сесії Жидачівської районної ради.

За словами посадовця, також першочергово у цей весняний період планують провести ремонт дороги із Журавно в Новошино та із Монастирця в Протеси.

Присутніх на сесії цікавило питання щодо відновлення моста через р. Дністер у с. Заліски. Голова райдержадміністрації повідомив, що вже в квітні мають завершитись відповідні тендерні процедури. «Важливо, щоб за реалізацію цього відповідального завдання взялася компанія з належним досвідом втілення таких проектів», – сказав В.Татарин.

Депутати районної ради підтримали звернення до Львівської обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг у Львівській області з приводу критичного стану деяких ділянок доріг та необхідності виділення коштів для проведення їх термінового ремонту.

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року розроблено детальний план території будівництва мостового переходу через р. Дністер у с.Заліски. Оскільки до  нього прилягає житлова забудова, було проведено громадське обговорення плану. 22 січня, після завершення процедури громадського обговорення, прийнято розпорядження РДА про затвердження детального плану території. 2 лютого завершено проведення експертизи проектно-кошторисної документації, згідно з якою протяжність моста – 181 м, загальна протяжність робіт з реконструкції мостового переходу – 1 400 м. Оголошено тендер на виконання будівельних робіт, термін якого спливає 23 квітня.

Загальна вартість будівельних робіт – 229,5 млн грн. У 2018 році з державного бюджету виділено кошти в сумі 50 млн грн. Термін будівництва моста, згідно з планом робіт, 22 місяці.

ZIK, 4 квітня