В Бортниках турнір з міні-футболу пам’яті героїв завершився перемогою господарів

Posted on Вер 23 2017 - 3:13pm by Петро Нек

У с. Бортники Ходорівської ОТГ відбувся турнір з міні-футболу на вшанування пам’яті полеглих воїнів, уродженців цього села: воїна-афганця Богдана Пастуха та бійців АТО Володимира Андрешківа й Володимира Князева.

Турнір проводили під назвою «Ми їх не забудемо, будем пам’ятати». Щирими і теплими словами учасники заходу згадували Богдана Пастуха, Володимира Андрешківа та Володимира Князева й висловили сподівання, що цей турнір у с. Бортниках стане традиційним.

У турнірі взяли участь команди ветеранів АТО м. Ходорова, Жидачева, Яворівщини, с. Бортники, ДУК «Аратта», Львівської національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

У церемонії відкриття турніру взяли участь рідні та близькі полеглих воїнів, представники духовенства, голова Ходорівської ОТГ Олег Коцовський, місцевий староста Ольга Гурдя, бойові побратими полеглих.

Бортники

У нелегкій боротьбі перемогу здобула команда ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини».

Нагадаємо, що 21-річний воїн, уродженець с. Бортники Богдан Пастух загинув далеко від рідної української землі, в Афганістані, 26 січня 1989 року, за кілька днів до завершення виведення радянських військ із цієї країни. 6 вересня 2017 року Богданові Пастуху виповнилось би 50 років.

47-річний герой АТО, також уродженець с. Бортники, Володимир Андрешків загинув 18 грудня 2016 року у бою на Світлодарській дузі, захищаючи українську землю від російських окупантів. 12 березня 2017 року на фасаді школи в с. Бортники урочисто відкрили меморіальні таблиці на честь полеглих воїнів Богдана Пастуха та Володимира Андрешківа. А вже наступного дня, 13 березня 2017 року, сумна звістка знову надійшла в с. Бортники. Цього дня на східних рубежах України загинув 18-річний український воїн, уродженець с. Бортники, Володимир Князев.

ZIK, 5 вересня