У Жидачівському районі запровадять додаткові обмеження руху через аварійний міст

Posted on Кві 15 2017 - 11:36pm by Петро Нек

10 квітня міністр інфраструктури України Володимир Омелян, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин та представники дорожніх служб Львівщини побували у с. Залісках Жидачівського району, де ознайомилися із станом мосту через р. Дністер.

Зруйнований міст в Залісках

Як повідомив сьогодні, 11 квітня, перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин під час проведення наради із представниками правоохоронних органів з розгляду питань забезпечення належної охорони громадського порядку в період відзначення Великодніх свят та охорони об’єктів критичної інфраструктури на території району, вже у найближчий час буде запроваджено додаткові обмежувальні заходи щодо транспортного руху через міст у с. Залісках. Потребують вирішення й питання виділення коштів для розв’язання проблем, що виникли через руйнування частини цього мосту.

Одна з найбільших проблем інфраструктури Львівщини – критичний стан мостів, – сказав під час зустрічі з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Зокрема, Олег Синютка зауважив: «Найбільше ми потребуємо допомоги щодо покращення стану мостів на Львівщині. Особливо той міст, який розташований в напрямку Стрия. І ми сподіваємось на допомогу Уряду в цьому питанні».

Нагадаємо, що 23 березня у с. Заліски Жидачівського району, на ділянці Жидачів-Ходорів автодороги Стрий-Рогатин-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, обвалилася пішохідна частина мосту через Дністер.

ZIK, 11 квітня