Депутати Ходорівської ОТГ не прийняли від колеги дострокове припинення депутатських повноважень

Posted on Лис 6 2017 - 11:24am by Петро Нек

29 серпня відбулася чергова ХVІІ сесія Ходорівської міської ради. Депутати внесли зміни до показників міського бюджету, до переліку об’єктів нерухомого майна, що пропонуються до передачі в оренду або в продаж у 2017 році, затвердили перелік проектів, що реалізовуватимуться за кошти субвенції з державного бюджету, тощо.

Депутати надали дозвіл на виготовлення проектно-кошторисних документацій для капітального ремонту системи опалення Народного дому в с. Бортниках, капітального ремонту Народного дому в с. Вовчатичах, реконструкції покрівлі приймального відділення Ходорівської міської лікарні. Також затвердили проектно-кошторисні документації щодо капітального ремонту прибудинкової території Вибранівської ЗОШ I-ІІІ ст., реконструкції покрівлі головного корпусу Ходорівської міської лікарні, облаштування спортивного майданчика зі штучним (наливним) покриттям у Ходорові, поточний ремонт доріг та тротуарів у Ходорові. Крім цього, надали дозволи на виготовлення генеральних планів сіл Ятвяги та Юшківці, затвердили генеральний план села Вовчатичі.

У «різному» депутати розглянули заяву депутата міської ради Василя Могильного про дострокове припинення депутатських повноважень. Після обговорення депутати одностайно не підтримали заяву колеги.

Василь Могильний – депутат міської ради від фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

НОВИЙ ЧАС, 18 вересня