СТАТИСТИЧНІ ДАНІ ПРО НАШЕ МІСТО ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ XIX СТОЛІТТЯ
Ходорів (з Волчатичами), містечко, повіт Бібрка. Колись повітовий центр, над річкою Лугом, яка утворює тут значний став. Поряд із залізничною лінією львівсько-чернівецькою, за 63 кілометри від Львова. Залізнична станція віддалена на чотири милі на південь від Бібрки та дві милі від Жидачева.
Гніздо (рід) Ходоровських, яке 1694 року вимерло.
В Ходорові є суд повітовий, що належить до суду окружного в Золочеві. Є пошта, заклад телеграфічний. Відбуваються ярмарки.
Римо-католицька парафія в Ходорові (давній Ходоростав) належить до деканату Свірзького (тепер село Свірж, Перемишлянського району – примітка сайту «Ходорів сьогодні»), закладена в 1460 році за Юрка (Григорія) – дідича в Ходороставі. У 1863 році на цвинтарі збудовано каплицю, в якій час від часу відбуваються богослужіння. Греко-католицька парафія належить до Ходорівського деканату Львівської архієпархії і має філію у Волчатичах.
Площа сільських орних угідь становить 1,267 квадратної милі, городів – 580, пасовищ – 124. Міських угідь – 1,015 квадратної милі, городів – 517, пасовищ – 111.
Населення: римо-католиків – 464, греко-католиків – 852, іудеїв – 670. Всього – 1986.
В Ходорові є однокласова школа. Ходорівський повіт займає 8,3 квадратної милі.
Власник – Казимир Лянцкоронський.
SLOWNIK GEOGRAFICHNY KROLESTWA POLKIEGO I INNICH KRAJOW SLOWIANSKICH. WARZAWA, 1880. (Словник географічний королівства Польського та інших країв слов’янських).
Старі світлини з архіву сайту «Ходорів сьогодні».