Кандидат в депутати Калин Мар’ян Миронович. Біографія і програма

Кандидат в депутати Калин Мар’ян Миронович. Біографія і програма

Народився 3 листопада 1974 року в селі Монастирець Жидачівського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України, член Політичної партії “Народний Рух України”, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “Народний Рух України”.

Калин Мар’ян Миронович

Калин Мар’ян Миронович

Програма

кандидата у народні депутати по 126 виборчому округу

Калина Мар’яна Мироновича

Під проводом Народного Руху українці вибороли незалежність. Але це ще не та Україна, якої прагнула партія та народ України, бо у 1991 році президентом обрали не борця за незалежність рухівця В’ячеслава Чорновола, а його комуністичного опонента. У підсумку, як засвідчили майже три десятиліття, українці отримали замість гідності – національне приниження, замість міцності – незахищеність, замість добробуту – бідність.

Хоча незалежність і шлях до європейської цивілізації збережено, здолати корупційну олігархічну систему та створити умови для розвитку і процвітання не вдалося.

Місія – формування нації громадян, які матимуть гідність, міць і добробут.

Вільний українець – самодостатній і самозабезпечений. Він вірить у себе, покладається на власні сили. Він не може бути залежним від держави, бо сам собі господар, контролює чиновників і витрати коштів, чесно платить податки.

Вільний українець – самозахищений. Він готовий взяти до рук зброю для захисту від ворогів себе, родину, майно, країни, власної свободи і незалежності.

Вільний українець – самоврядний. Він – господар на власній землі, для управління в масштабах регіону і країни співпрацює з іншими членами суспільства.

Вільний українець – ресурсноефективний. Він застосовує енергоощадні технології, організовує рівні для всіх умови використання і виробництва енергії, він проти пільг монополістам, за обґрунтовані тарифи через змогу обирати постачальників.

Вільний українець – свідома і відповідальна особа. Він цікавиться новим і захищає інформаційний простір від маніпулятивного впливу шкідливої інформації та пропаганди, критично мислить і має добру пам’ять на обіцянки політиків, довіряє не слову, а ділу.

Пріоритети:

Українська армія – основа з основ української державності.

Українська освіта повинна стати основою держави, її рушійним проривом в економічному розвитку, а відтак – досягнення високого рівня життя її громадян.

Українська національна культура – основа державотворення, національної безпеки.

Охорона здоров’я – це страхова медицина як інструмент до якісних та доступних послуг.

Добросовісна економіка, залучення інвестицій – шлях до добробуту держави та її громадян.

Розвиток інфраструктури сільських населених пунктів та створення нових робочих місць на селі.

Реформа децентралізації як спосіб зменшення апарату чиновників та наповнення через фінансову децентралізацію місцевих бюджетів.

Соціальна політика:

  • встановлення справедливої та гідної оплати праці працівників бюджетних установ згідно ЄТС з першим тарифним розрядом у розмірі мінімальної заробітної плати;
  • скасування законодавчих актів щодо збільшення пенсійного віку жінкам та відновлення пільгових пенсій за вислугу років;
  • встановлення розумних співвідношень та диференціації в оплаті праці працівників.

Цілі і принципи:

  1. Стратегічність. Економічний розвиток ґрунтується на власних цілях, ресурсах і механізмах. Стратегічний партнер – західна цивілізація;
  2. Одночасні горизонтальні і вертикальні реформи. Жорстке викорінення корупції;
  3. Реформи повинні бути не болючими, привабливими для населення і підтримуватися ним. Робочі місця – основоположна мета держави;
  4. Залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій;
  5. Податкова система: перехід від складної системи до простої шляхом тимчасового застосування податку з обороту та мінімізації кількості податків, перерозподіл коштів із сировинних секторів в інноваційні;
  6. Закупівлі за державні кошти – відповідно до прозорих процедур, але за пріоритетом економічної доцільності і орієнтації на виробництво в Україні;
  7. Нова система державного управління спрямована на досягнення економічного зростання. Державна служба має бути морально і матеріально привабливою.

Підтримка на окрузі:

інвестиційні проекти

дорожня інфраструктура

соціальна інфраструктура

благоустрій

8 червня 2019 р.                                                                                                      Калин М.М.