Кандидат в депутати Гаврон Володимир Іванович. Біографія і програма

Кандидат в депутати Гаврон Володимир Іванович. Біографія і програма

Народився 12 квiтня 1977 року в місті Жидачів Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Жидачів Жидачівського району Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія “ГОЛОС”.

Гаврон Володимир
Гаврон Володимир

Передвиборча програма кандидата в народні депутати України по одномандатному округу №126 Гаврона Володимира

Влада ніколи не була для мене самоціллю. Депутатський мандат розглядаю виключно як інструмент, за допомогою якого можна творити зміни. 2015 року громада Жидачівщини довірила мені представляти її інтереси на рівні району. Упродовж цього часу вдалося зробити багато добрих справ. Але водночас стало зрозумілим, що багато важливих для громади питань вирішуються на загальнонаціональному рівні. Тому я йду до Верховної Ради України, аби мати більше можливостей змінювати країну, яку я так люблю.

Для цього мені не потрібна депутатська недоторканість, а відтак я буду підтримувати її скасування.

У депутатській роботі на загальнонаціональному рівні визначаю для себе такі пріоритети:

1.     Ми повинні забезпечити припинення вогню та виграти війну, не втративши  при цьому жодного метра своєї української землі. Для цього надзвичайно важливою є співпраця з усією міжнародною спільнотою та об’єднання зусиль задля перемоги цивілізованого світу над агресивною войовничою Росією. Окрім цього, необхідно зробити все можливе для посилення боєздатності наших Збройних сил та повного матеріального забезпечення військових.

2.     Розвиток вільної ринкової економіки. Державне регулювання господарської діяльності потрібно звести до мінімуму. Замість створення штучних перешкод державні органи влади у сфері економіки повинні допомагати підприємцям вести свій бізнес. Також необхідно серйозно реформувати систему оподаткування, щоби ведення чесного бізнесу було вигіднішим, аніж користування “сірими схемами”.

3.     Прозорість державного та місцевих бюджетів. Будь-який громадянин має мати можливість проконтролювати кожну копійку, яка надходить і витрачається з державного бюджету чи з бюджету громади. А тому в мережі Інтернет повинна бути розміщена повна інформація про всі надходження і витрати й представлена в структурованому та візуалізованому вигляді, щоби бути доступною для сприйняття пересічного українця.

4.     Завершення реформи медицини. Незважаючи на всі нинішні проблеми, потрібно значно посилити позитивні зрушення й у нашій медицині. Але це лише перший етап. Цю реформу необхідно завершити повністю, забезпечивши нам, громадянам, якісну медицину європейського рівня.

У депутатській роботі в межах свого виборчого округу маю намір зосередитись та таких пріоритетах:

– впровадження справедливого розподілу коштів, які виділяють з державного бюджету для потреб округу;

–  підтримка розвитку малих і середніх фермерських господарств. Саме вони першочергово повинні отримувати дотації для розвитку;

– створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва, зокрема запровадження доступної системи кредитування для осіб, які хочуть розпочати власну справу;

– вирішення проблеми зі збиранням і переробкою сміття та стихійними сміттєзвалищами;

–  обстоювання інтересів об’єднаних територіальних громад, утворених у межах округу, розвиток дорожньої мережі в межах громад та між ними;

–   розвиток сіл округу шляхом відновлення їхньої інфраструктури, ремонту доріг, встановлення вуличного освітлення;

–   сприяння залученню інвестицій і створенню нових робочих місць.