Ходорівський ЦНАП видаватиме закордонні паспорти

Posted on Бер 12 2018 - 6:31pm by Петро Нек

Центр надання адміністративних послуг Ходорівської об’єднаної територіальної громади сьогодні надає близько шістдесяти послуг. Про це Офісу реформ у Львівському регіональному відділені Асоціації міст України розповів начальник ЦНАПу Тарас Волошин. Про це інформує Офіс реформ у Львівському РВ АМУ.

Ходорівський ЦНАП

За словами Тараса Волошина, більшість послуг, які надає ЦНАП, є безкоштовними. У місяць його доходи становлять 30-40 тисяч гривень. І вони повинні зрости після того, як у ЦНАПі почнуть видавати закордонні паспорти.

Відповідне обладнання встановлять у новому приміщенні ЦНАПу, яке зараз модернізують в рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади». Новий Центр надання адміністративних послуг запрацює в приміщенні Народного дому імені Зеновія Кецала в місті Ходорові на вулиці Грушевського,46.

«Одне із найважливіших завдань об’єднаної територіальної громади – наблизити послуги до людей. Зробити так, щоби практично усі необхідні довідки, реєстраційні та інші документи мешканці громади змогли отримати в ЦНАПі ОТГ. Причому важливо, щоби ця процедура пройшла швидко і якісно. Дуже тішить, що це розуміють у більшості громад Львівщини, де не лише створюють ЦНАПи, обладнані за останнім словом техніки, а й дбають про якість надання послуг. Саме так, як це роблять у Ходорівській ОТГ», — сказав консультант Офісу реформ у Львівському РВ АМУ Віталій Корецький.