Спортивні новини під кутом зору ЗМІ / ВЕТЕРАНИ ФК «ХОДОРІВ» ТА ФК «КАРПАТИ ЗІГРАЛИ ВНІЧИЮ – 4:4

У м. Ходорів Львівської області відбулося культурно-спортивне свято, приурочене до християнського празника святих апостолів Петра і Павла. Родзинкою дійства став футбольний матч, у якому на зеленому полі Міського стадіону в очному протистоянні зійшлися команди ветеранів ФК «Ходорів» та львівських «Карпат».

Як розповів Інформаційному центру ФК «Карпати» граючий тренер «левів» Габор Вайда, ветерани «зелено-білих» звітний поєдинок провели в такому складі: Богдан Стронціцький, Анатолій Саулевич, Любомир Вовчук, Едуард Валенко, Роман Лаба, Віктор Башта, Леонід Маковський, Віктор Рафальчук, Володимир Шеремета, Габор Вайда, Геннадій Лихачов.

Перед грою керівник карпатівської делегації, легендарний капітан «кришталевого» складу «Карпат», який у 1969 році виграв Кубок СРСР, а в наступному сезоні виборов для Львова місце в елітному дивізіоні чемпіонату Радянського Союзу Ігор Кульчицький вручив на пам’ять меру м. Ходорів Олегу Коцовському, який долучився до організації гри, зелено-білу футболку. Та й загалом слід відзначити, що гра, за перебігом якої з трибун затишного Міського стадіону спостерігало понад півтори тисячі глядачів, пройшла у цікавій та видовищній боротьбі. Не бракувало їй і драматизму. На чотири голи карпатівців, авторами яких стали Едуард Валенко (двічі), Анатолій Саулевич і Леонід Маковський, господарі поля, в складі яких слід відзначити добре знаного на Львівщині та за її межами Ярослава Чечеля, відповіли двома влучними ударами і за лічені хвилини до фінального свистка гості вигравали з разунком 4:2. Однак у компенсований арбітром час команда Ходорова на радість своїм вболівальникам зуміла провести дві результаптивні атаки і в такий спосіб врятувати нічию – 4:4.

Завершився матч масовою автограф- і фотосесію, по завершенні якої відбувся так званий третій тайм. Тож свято футболу у Ходорові вдалося на всі сто відсотків.